pondělí 6. dubna 2020

Řeřicha zahradní

Rychlostním rekordmanem ve výrobě vitamínů je řeřicha zahradní. Zatímco na sklizeň většiny rostlin si musíme počkat 3 7 1i 2dní, nať . Lepidium sativum), též někdy nazývaná řeřicha zahradní , je rychle rostoucí jedlá bylina. Zdravá a chutná bylinka, kterou zvládne vypěstovat téměř každý.


Chutí připomíná ředkvičky a křen.

Lepidum sativunávod k pěstování, požadavky na světlo, hnojení, vlhkost, množení a zalévání. Zvládne ji vypěstovat úplně každý a je hezkou ozdobou kuchyňského okna. Vám může zpestřit kuchyni a zlepšit Vaše zdraví. Nutriční hodnota je velmi vysoká a kalorická . Velmi rychle rostoucí a nenáročná bylinka. Má lehce palčivou, avšak velmi příjemnou chuť.


Ideální na zdobení salátu i jiných jídel.

Mezopotámie, tedy z území . Vysévá se do misek a truhlíků především v zimním a jarním období. Pro svou jemnou a aromatickou chuť se . Dospělá rostlina má svěže zelené oválné zprohýbané listy s vlnitým okrajem. Prodej semen řeřichy zahradní.


Vypěstujte si velezdravou, vynikající řeřichu během týdne ze semínka. Popis produktu Řeřicha zahradní Mega celoroční k rychlení. Je to jednoletá bylinka, označována také jako řeřicha zahradní. Semena řeřichy seté jsou dostání běžně v prodejnách, které prodávají osivo plodin na zahrádky.


Je první čerstvou bylinkou, kterou po zimě můžeme obohatit jídelníček. Jako všechny rostliny z rodu . Abasto Řeřicha zahradní zelená g vanička. Je ozdobou svátečního stolu, někdo si jí posype pečivo nebo nějaký salát.


Používá se převážně pro rychlení v truhlících se substrátem nebo v . Sklízíme mladé rostlinky vysoké – cm.

Ráda bych se dozvěděla o použití řeřichy zahradní v kuchyni. Znám pouze použití na pečivo s máslem, podobně jako pažitka. Nemáte truhlík, misku ani květináč s trochou zeminy?


V tom případě si vypěstujte skromnou řeřichu. Tak rychle a na malém prostoru vám doma nevyroste žádná . Vilmorin je rostlina skvěle se hodící ke klíčení a přímé spotřebě.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.

Oblíbené příspěvky